فروش دستگاه حضور و غیاب - گیت بازرسی - راکت بازرسی - ایکس ری

گیت بازرسی چیست

گیت بازرسی جهت انجام کنترل و بازرسی نفرات در هنگام وارد شدن یا خارج شدن به یک مجموعه یا سازمان مورد استفاده قرار می گیرد برای پیدا کردن گوشی تلفن همراه ، سلاح در انواع سرد و گرم به عنوان مثال تفنگ ، چاقو ، قمه و … ، ابزارآلات و قطعات فلزی.

گیت بازرسی - گروه مهندسی رسا

گیت بازرسی به چه شکل کار می کند

در هر دیواره گیت بازرسی سنسورهایی قرار داده شده است که ضریب حساسیت بالایی دارند و قابل تنظیم هست که پیدا کردن اجسام فلزی توسط این سنسور ها انجام میشود.

عوامل دخیل بر عملکرد و حساسیت گیت بازرسی

     برای مشخص نمودن مکان استقرار گیت علاوه بر عوامل امنیتی و حفاظتی, موقعیت فیزیکی محیط نیز تاثیر گذار است و باید مورد دقت قرار گیرد

میزان فلز به کار رفته در کف و سقف و اطراف محل نصب گیت بازرسی باید در حداقل باشد .

رعایت فاصله جسم های فلزی متحرک و ثابت موجود در اطراف گیت از قبیل پنجره، درب های اتوماتیک، چارچوب های فلزی

ادوات الکترونیکی که امواج فرکانسی قوی با بعد زیاد ایجاد میکنند. به مانند  ترانسفورماتورها، مانیتور، کابل های برق، پست برق و دوربین های مداربسته

البته باید توجه شود که امروزه گیت های بازرسی بسیار پیشرفت کرده اند و سنسور های آن ها با حساسیت بیشتری نسبت به قبل توسعه یافته اند که تعداد این اشتباهات را به حداقل میرسانند

راکت بازرسی فلزیاب چیست

راکت بازرسی بدنی جهت نمایان کردن موبایل و اشیا  غیر مجاز در مکان های خاص  به مانند فرودگاه ها، مدارس و سالنهای استخر و مراکز عمومی و خصوصی و … به کار می رود. راکت بازرسی قابل حمل بوده و می تواند به همراه مسئول مربوطه باشد. این دستگاهها دارای باطری داخلی بوده و به وسیله آداپتور شارژ می گردند. دو یا سه نوع آلارم دارند. نوری – صوتی – ویبره

در برخی از مدل ها حساسیت راکت های بازرسی قابل تنظیم می باشد. استفاده از این دستگاهها آسان بوده و نیازی به آموزش های پیچیده نمی باشد.

دستگاه حضور و غیاب چیست

دستگاه حضور و غیاب - گروه مهندسی رسا

دستگاه حضور و غیاب یا دستگاه ساعت زنی ، دستگاهی جهت ثبت زمان تردد  پرسنل است که شرکت یا سازمان ، برای نظارت بر روی کارمندان خود، به این وسیله  نیاز دارد. همچنین بواسطه اطلاعاتی که از ورود و خروج پرسنل بدست می آید، محاسبات حقوق آنها بر اساس این اطلاعات، راحت تر خواهد بود. امروزه دستگاه های حضور و غیاب، به راحتی و با هزینه کمتر‌ در اختیار مدیران قرار دارند. روش استفاده از این دستگاه به بدین شکل است که پرسنل در هنگام ورود و خروج از شرکت، به این وسیله مراجعه می کنند و با استفاده از روش های مختلف مانند کارت‌های بدون تماساثرانگشت ،  رمز و تشخیص چهره، تردد خود را ثبت می نمایند. در ابتدا دستگاه های حضور و غیاب به واسطه کارت‌هایی که در اختیار پرسنل قرار می‌گرفت، کار می‌کردند، اما به مرور زمان و با توسعه علم، روش هایی مانند اثر انگشت، تشخیص چهره و غیره، ایجاد شدند که امکان هر گونه تقلب را از بین می‌برد و استفاده از آن برای پرسنل آسان تر است.

ایکس ری چیست ؟

ایکس ری - گروه مهندسی رسا

دستگاه ایکس ری (X-RAY) یک نوع دستگاه است که به وسیله اشعه ایکس ، وظیفه شناسایی خصوصیات و ویژگیهای شیمیایی و فیزیکی مواد را بشکل سریع و بلادرنگ در اختیار اپراتور دستگاه قرار می دهد .

دسته بندی و جایگاه دستگاه های ایکس ری

دستگاه های ایکس ری دارای  کاربردها و موارد استفاده گوناگون بوده که بر اساس نوع ورودی ما  آنها را به پنج دسته کلی تقسیم می کنیم .

دستگاههای بازرسی ایکس ری چمدانی و بسته ها

دستگاههای بازرسی ایکس ری  خودرویی سبک و کامیونت ها

دستگاههای بازرسی ایکس ری کانتینری و گمرکی

دستگاههای بازرسی ایکس ری مواد غذایی

دستگاههای ایکس ری مرتبط با انسان و حیوان (استفاده پزشکی)